محصولات Donvent

فن های محوری معدنی ونتیلاتورهای فرعی
تولید سـری های استاندارد فن های معـدنی پیشرفته ونتیلاتـورهای فرعی به صورت الکتریکی ، ضد انفجاری و محوری با موتور ضد انفجار یک پارچه با ظرفیت 18/5 تا 110 کیلو وات ( با ولتاژ 380/660 یا 660/1140 ) وفشار کل 200 تا 5400 پاسکال و توزیع 3/6 تا34m/s این فن ها بـرای تهویه انتهای معـادن با طـول 2500 متر طراحـی شده اند و گواهی و مجوز استفاده در معـادن ذغال سنگ اکراین ، روسیـه و بلاروس را دارند.

سیکلون ها
در سیکلـون ها هـوا به همراه ذرات گرد و غبار و آلاینـده ها وارد دستگاه شده ،عمـل فیلتـراسیون برروی آن انجـام می شود . انواع مختلف آنها جهت استفاده در صنایع مختلف ریخته گری ، نفت و گاز ، تاسیسات سیمان ، معادن ذغال سنگ صنایع غذایی نیروگاه ها و سایر بخش های صنعتی تولید می شوند.

نصب و راه اندازی فن های معدنی در ونتیلاتور اصلی برپایه فن های تک مرحله ای محوری سری Д BO-
این تاسیسات برای تهویه اصلی معادن و معادن ذغال سنگ طراحی شدند و می توانند در دیگر شاخه های صنعت و فرایند های تکنولوژیکی استفاده شوند.

نصب و راه اندازی فن های معدنی در ونتیلاتور اصلی بر پایه فن های سانتریفیوژی
کارکرد این فن ها با سایز های مختلف در طی یک دهه بهره برداری از شرکت های معدنی تایید شده است . دوام و اثر بخشی این فن ها به دلیل استفاده از یاتاقان های پیشرفته افزایش یافته است.
مزایا :
- ضریب بازدهی و قابلیت مکانیکی بالا
- قابلیت تغییر پذیری و کارکردی در توسعه فرایند های معدنی
- ایمنی بالا ، سرویس و دسترسی آسان به تمام اجزای فن

بوم فن ها برای متروها
فن های محوری برای ،تهـویه تونل ها و ایستگاه های مترو ساخته می شوند مشتری این فن ها شرکتPOLITEN METRO KYIVSKYI اکراین می باشد.

فن ها ی ویژه منازل مسکونی ، پارکینگ ها ، ادارات و سایر ساختمان ها برای مصارف صنعتی
فن های خروج دود شعاعـی با مقاومت حرارتی 120 دقیقـه در 600 درجـه سانتی گراد و فن های شعاعی سقفی با مقاومت حرارتی 180 دقیقه در 600 درجه سانتی گراد . فن های محوری سری BO و واحد های تعادل هوایی برای فشار های مازاد در سیستم های خروج دود . تاسیسات استخراجی با نویز گیرهای مخصوص جهت کاهش نویز .

اگزاست فن ها
این فن ها با قطر فرعی 350 تا 4300 میلی متر و ظرفیت 0/75 الی 5000 کیلو وات طراحی می شوند . قابلیـت انتقـال هوا و گاز های مختلف با درجه حرارت بین 30 تا 450 درجه سانتـی گراد با میـزان ناخالصی های تا حدود 80g/m را دارند و از کربن ، فولادهای زنگ نزن و فولاد های آلیاژی و نیز از فلزات غیرهم جنس (در مدل های ضد انفجار) تولید می شوند و انواع و کاربـردهای مختلـف دارند.

فن های شعاعی و محوری
این فن ها در سیستم های تهویه مطبوع ، سیستم های تهویه صنعتی ، عمومی ، منازل مسکونی و سیستم های گرمایش با هوای گرم برای تامین هوا به درون تاسیسات تکنولوژیکی در شاخه های مختلف صنعت و دیگر کاربـردهای صنعتی و بهداشتی استفاده می شوند . این فن ها از فولاد های کربنی ، فولاد های آلیاژی ، فلزات غیر هم جنس ، آلیاژهای آلومینیوم و تیتانیوم در انواع مدلهای معمولی صنعتی و نیز مدلهای ضد انفجاری ساخته شده اند.فن های شعاعی شامل سه نوع کم فشار ، متوسط فشار و پر فشار می باشند .